VP Platina Floor / Wall Sealer
VP Floor / Wall Sealer is een watergedragen extreem slijtvaste coating voor het sealen van wanden en vloeren. VP Floor / Wall Sealer is volledig transparant en heeft een ultra matte afwerking.
Plus- en minpunten
- Slijt en krasvast
- Makkelijk te verwerken
- Waterbasis
- Niet geschikt voor buiten
Waar gebruik ik VP Floor/Wall Sealer?
VP Floor / Wall Sealer is uitstekend geschikt voor het beschermen van de muur tegen vetten en chemicaliën. VP Floor / Wall Sealer wordt dan ook veel gebruikt voor de achterwand in de keuken of badkamermuren die waterdicht gemaakt moeten worden. VP Floor / Wall Sealer heeft een ultra matte uitstraling wat een perfecte uitstraling geeft op vloeren en muren.
Applicatie floor wall sealer
Voor het aanbrengen van de Floor/Woolsealer raden wij aan om altijd meerdere dunne lagen aan te brengen. Wanneer u een te dikke laag aanbrengt, kan de vloer of wand omhoog trekken. Bovendien kunnen er strepen en banen ontstaan.
Ons advies is om de eerste laag altijd met 5 tot 10% water te verdunnen. De tweede en eventuele derde laag dienen onverdund aangebracht te worden.
Wij raden aan om de coating één volledige dag te laten drogen voordat u de volgende laag aanbrengt. Dit geldt onder normale omstandigheden, zoals een temperatuur van 20 graden. Houd daarbij ook rekening met de luchtvochtigheid. Wanneer er meer laagdikte is aangebracht, zal de coating meer tijd nodig hebben om te drogen. Uiteindelijk heeft de coating in totaal 14 dagen nodig om volledig uit te harden.
Gebruik hiervoor altijd een nylonroller met een korte vezel. Heeft u vragen? Neem dan gerust contact met ons op.
Kan ik de VP Wall / Floor Sealer buiten toepassen?
VP Floor / Wall Sealer kan niet gebruikt worden voor buiten projecten omdat er geen UV filter doorheen zit. Zonder UV filter treedt er altijd verkleuring op. Uiteraard is de Wall / Floor Sealer ook geschikt als extra bescherming over de Epoxy WA coating. VP Floor / Wall Sealer is dan ook uitstekend geschikt tegen autobanden en adviseren wij als extra toplaag in autogarages.
Batch
Ons advies is altijd om gebruik te maken van dezelfde batch. Er kan altijd een verschil in batch nummer zitten. Zorg er altijd voor dat je een project met hetzelfde batchnummer doet.
Is de VP Wall / Floor Sealer geschikt voor autogarages?
VP Floor / Wall Sealer is uitstekend geschikt voor autogarages, dit kan zijn als uiteindelijke afwerking over een bestaande Epoxy coating voor extra bescherming. VP Floor / Wall Sealer kan ook direct op een poreuze vloer worden aangebracht. Eventueel is de Floor Sealer geschikt als extra toplaag over de Epoxy WA.
Kan ik de VP Floor / Wall Sealer in mijn woonkamer verwerken?
VP Floor / Wall Sealer is zeer geschikt in woonruimtes en is super slijt en krasvast. VP Floor / Wall Sealer geeft een ultra matte afwerking en kan worden aangebracht over de VP Ecopox WA. VP Floor / Wall Sealer kan ook direct op een vloer worden aangebracht als matte transparante topcoat.
Wat is de droogtijd VP Floor / Wall Sealer?
De droogtijd is altijd lastig te bepalen bij producten op basis van 2 componenten. Luchtvochtigheid en temperaturen spelen hierin een grote rol. Hierbij toch een overzicht waar we zo goed mogelijk de droogtijden proberen aan te geven. LET OP: dit zijn droogtijden bij een temperatuur van 20 graden. Overschilderbaar 1 dag Beloopbaar 1 dag Lichte belasting 2 dagen Zware belasting 7 dagen Stofdroog 3 uur Kleefvrij 3 uur Potlife 50 min
Voor welke ondergronden is de VP Floor / Wall Sealer geschikt?
VP Floor / Wall Sealer is geschikt voor verschillende ondergronden. Hierbij een schema per ondergrond met een kort stappenplan. Let wel op laag diktes en zuiging kan altijd anders uitpakken dan onderstaande schattingen
Ruw beton Het verbruik is ongeveer 6 m2 per kg. Met een blik van 10 kg doe je dus 60 m2. Voor deze ondergrond is er geen primer nodig. Eerste laag 5 tot 10% verdunnen. Vloer ontvetten, licht schuren en stofvrij maken. Er zijn 2 lagen VP Floor / Wall Sealer nodig voor een optimale laagdikte en dekking.
Steen Het verbruik is ongeveer 6 m2 per kg. Met een blik van 10 kg doe je dus 60 m2. Voor deze ondergrond is er geen primer nodig. Eerste laag 5 tot 10% verdunnen. Vloer ontvetten, licht schuren en stofvrij maken. Er zijn 2 lagen VP Floor / Wall Sealer nodig voor een optimale laagdikte en dekking. Bij extreem zware belasting adviseren we nog een derde transparante PU coating.
Cementdekvloer Het verbruik is ongeveer 6 m2 per kg. Met een blik van 10 kg doe je dus 60 m2. Voor deze ondergrond is er geen primer nodig. Eerste laag 5 tot 10% verdunnen. Vloer ontvetten, licht schuren en stofvrij maken. Er zijn 2 lagen VP Floor / Wall Sealer nodig voor een optimale laagdikte en dekking.
Egaline vloer Het verbruik is ongeveer 8 m2 per kg Met een blik van 10 kg doe je dus 80 m2. Voor deze ondergrond is er geen primer nodig. Eerste laag 5 tot 10% verdunnen. Vloer ontvetten, licht schuren en stofvrij maken. Er zijn 2 lagen VP Floor / Wall Sealer nodig voor een optimale laagdikte en dekking. Wij adviesewren altijd op een droge egaline vloer te werken, het vocht percentage mag nooit hoger zijn dan 4%. een gemiddelde egaline vloer is volledig door gedroogd tussen 7 en 14 dagen. (afhankelijk van de soort egaline)
Gevlinderd beton Het verbruik is ongeveer 8 tot 9 m2 per kg. Met een blik van 10 kg doe je dus 80 m2. Voor deze ondergrond is altijd een primer nodig. Zonder primer is er onvoldoende hechting. Vloer ontvetten, licht schuren en stofvrij maken. Epoxy primer aanbrengen en hierna zijn 2 lagen VP Floor / Wall Sealer nodig voor een optimale laagdikte en dekking.
Wat is het verbruik per m² van Wall / Floor Sealer?
Het verbruik van een vloercoating is sterk afhankelijk van de ondergrond. Het is dan ook bijna onmogelijk om dit exact aan te geven. Ook is de laagdikte afhankelijk van het verbruik. Hierbij een overzicht van een gemiddeld verbruik van de VP Floor / Wall Sealer coating voor 1 laag. Let wel op laagdiktes en zuiging kan altijd anders uitpakken dan onderstaande schattingen
Ruw beton Het verbruik is ongeveer 6 m2 per kg. Met een blik van 10 kg doe je dus 60 m2. Voor deze ondergrond is er geen primer nodig. Eerste laag 5 tot 10% verdunnen. Vloer ontvetten, licht schuren en stofvrij maken. Er zijn 2 lagen VP Floor / Wall Sealer nodig voor een optimale laagdikte en dekking. Voor de 2e laag is het verbruik altijd 8m2 per kg, let wel op om deze laag dun aan te brengen.
Steen Het verbruik is ongeveer 6 m2 per kg. Met een blik van 10 kg doe je dus 60 m2. Voor deze ondergrond is er geen primer nodig. Eerste laag 5 tot 10% verdunnen. Vloer ontvetten, licht schuren en stofvrij maken. Er zijn 2 lagen VP Floor / Wall Sealer nodig voor een optimale laagdikte en dekking. Bij extreem zware belasting adviseren we nog een derde transparante PU coating. Voor de 2e laag is het verbruik altijd 8m2 per kg, let wel op om deze laag dun aan te brengen.
Cementdekvloer Het verbruik is ongeveer 6 m2 per kg. Met een blik van 10 kg doe je dus 60 m2. Voor deze ondergrond is er geen primer nodig. Eerste laag 5 tot 10% verdunnen. Vloer ontvetten, licht schuren en stofvrij maken. Er zijn 2 lagen VP Floor / Wall Sealer nodig voor een optimale laagdikte en dekking. Voor de 2e laag is het verbruik altijd 8m2 per kg, let wel op om deze laag dun aan te brengen.
Egaline vloer Het verbruik is ongeveer 8 m2 per kg. Met een blik van 10 kg doe je dus 80 m2. Voor deze ondergrond is er geen primer nodig. Eerste laag 5 tot 10% verdunnen. Vloer ontvetten, licht schuren en stofvrij maken. Er zijn 2 lagen VP Floor / Wall Sealer nodig voor een optimale laagdikte en dekking. Voor de 2e laag is het verbruik altijd 8/9m2 per kg, let wel op om deze laag dun aan te brengen.
Bestaande verflaag Het verbruik is ongeveer 8 m2 per kg Met een blik van 10 kg doe je dus 80 m2. Voor deze ondergrond is er geen primer nodig. Eerste laag 5 tot 10% verdunnen. Muur ontvetten, licht schuren en stofvrij maken. Er zijn 2 lagen VP Floor / Wall Sealer nodig voor een optimale laagdikte. Voor de 2e laag is het verbruik altijd 8m2 per kg, let wel op om deze laag dun aan te brengen.
Gevlinderd beton Het verbruik is ongeveer 8/9 m2 per kg. Met een blik van 10 kg doe je dus 80 m2. Voor deze ondergrond moet altijd goed ontvet worden hierna machinaal;schuren anders ontstaat er geen hechting! Voor de 2e laag is het verbruik altijd 8/9m2 per kg, let wel op om deze laag dun aan te brengen.
Welke mengverhouding heeft de VP Wall / Floor Sealer?
VP Wall / Floor Sealer heeft een mengverhouding van 2 : 1 Dit betekend dat er 2 delen coating en 1 deel verharder zijn. Bij een blik van 5 kg betekend dit het volgende: Floor Sealer 3,35 kg Floor Sealer verharder 1,65 kg
Welke kwast heb ik nodig voor Epoxy coating?
Voor het aanbrengen van VP Floor / Wall Sealer adviseren we een wegwerpkwast. Het nadeel van deze coating is dat je de kwast ook direct kunt weggooien. Het is dan ook zonde om een dure kwast te gebruiken.
Welke verfroller heb ik nodig?
Voor het aanbrengen van VP Floor / Wall Sealer adviseren wij een nylon roller, deze rollers hebben als grote voordeel dat de laagdikte altijd perfect is, en dat er een streeploos resultaat ontstaat. Ook de nylon roller kunt u direct weggooien na gebruik.
Meer over dit product
Meer weten? Neem contact met ons op.
Verf aanbiedingen bij De Verfmenger
Bij De Verfmenger kunt u altijd rekenen op de best verf voor iedere klus tegen de laagste prijs op internet. Af en toe krijgt ook De Verfmenger een aanbieding van de fabrikant of distributeur waar wij geen nee tegen kunnen zeggen. Deze partij inkoop kunt u daarom ook altijd terugvinden op onze verf aanbieding pagina.
Het grootste verf assortiment in Nederland
De Verfmenger heeft het grootste assortiment verf, lak, beits en behang in Nederland. Wij kunnen bijna alle verven voor u in iedere gewenste kleur mengen. Van RAL 9010 tot RAL 7016 en van iedere kleurenwaaier van iedere fabrikant. Dus ook van Histor, Farrow and Ball, Flexa en nog veel meer. Bekijk ons uitgebreide assortiment Renovlies behang en kies hier de juiste verf, voorstrijk en kleur bij. Of toch liever een glasvezelbehang op de muur met een krachtige Sikkens verf of Sigma verf. Of het nu gaat om muurverf of betonverf bij De Verfmenger bent u aan het juiste adres en heeft u keuze uit het grootste assortiment in Nederland tegen de laagste prijs.